Produkcja magicznych kostek 

Pierwsza produkcja magicznych kostek była wykonywana ręcznie. Dopiero w późnych latach 1970 zostały opracowane metody masowej produkcji, które są stosowane do dziś. Proces produkcji odbywa się poprzez ukształtowanie części, montaż pojedynczych elementów w całość, dekoracja ścianek kostki i pakowanie gotowych produktów. Poniżej przedstawimy kilka procesów produkcji.

Produkcja magicznych kostek reklamowych

Najpierw w specjalnych maszynach produkowane są pojedyncze elementy układanki. Do tego celu używa się najlepszej jakości plastiku oraz specjalnych form i maszyn. Następnie poszczególne elementy kostki są łączone razem. Produkcja magicznych kostek reklamowych odbywa się na linii montażowej.

Produkcja magicznych kostek z nadrukiem

 

Ścianki kostki muszą być oznaczone etykietami. Etykiety są wykonane z arkusza materiału polipropylonowego, który jest nadrukowany kolorem. Etykiety są starannie i doskonale dostosowane do każdej ścianki kostki. Produkcja kostek promocyjnych jest najwyższej jakości.

Produkcja magicznych kostek z nadrukiem

Kiedy produkcja kostek reklamowych jest zakończona, następuje pakowanie kostek. To może być małe pudełko, specjalna folia lub opakowanie z tworzywa sztucznego. Opakowanie ma podwójne zadanie: ochronę kostek-puzzli przed uszkodzeniami i reklamę produktu. Kartony z kostkami są ładowane na palety a następnie na ciężarówki i rozsyłane po całym świecie.

Produkcja magicznych kostek promocyjnych

By zapewnić wysoką jakość naszych produktów, dokonujemy wielu kontroli na każdym etapie produkcji. Także plastikowe części są testowane chemicznie w celu ustalenia, czy spełniają wszystkie normy chemiczne. Kontrole jakości obejmują kontrole kształtu, koloru, temperatury topnienia, toksyczności i kontrole masy cząsteczkowej.

Jakość poszczególnych elementów jest również kontrolowana tuż po wyjęciu z formy. Codziennie produkuje się tysiące części, co uniemożliwia pełną kontrolę. W związku z tym inspektorzy kontroli losowo sprawdzają produkty w stałych odstępach czasu. Szczegółowa kontrola i produkcja magicznych kostek promocyjnych obejmuje także pomiary z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu. Sprzęt pomiarowy używany jest w celu sprawdzenia długości, szerokości i grubości każdej części. Jeśli kostka okaże się wadliwa, zostaje odłożona do poprawki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


6 − = four

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>